Menu Zavřeno

Trička s krátkým rukávem se nosí celoročně

Velice oblíbené jsou v létě, kdy chceme mít na sobě něco lehkého ale zároveň příjemného na tělo. Dámská trička (krátký rukáv) využije každá žena i dívka. Vyrábí se v mnoha různých velikostech. Můžete tak vybírat od té nejmenší velikosti číslo S, přes větší M, až po L nebo XL často je k dispozici ještě větší formou XXL. Díky různým velikostem si vybere své oblíbené tričko jak mladá a štíhlá dívka, tak i dospělá a plnoštíhlá žena.

halenka

· Skvělé produkty, které můžete nosit jak v létě, tak i v zimě. Často si potřebujeme něco podvléci. Ještě pořád je moderní vrstvení. Nikdy vás nezklame klasické jednobarevné tričko, které si můžete velice pohodlně obléci pod svetr nebo mikinu či kardigan. Stačí jej doladit barevně s vrchní částí a máte velice vkusné oblečení do práce nebo do města na nákupy, či na večerní akci. Způsoby můžete měnit a jistě vás samotné napadne spousta dalších možností, jak podobné tričko upotřebit nebo jak jej sladit s ostatními vašimi doplňky, či s ostatním oblečením, které již ve skříni máte.

· Každý typ je něčím výjimečný. Vybírat si můžete vždy u daného výrobku barvu, která je k dispozici. Balení se liší v počtu kusů, které si můžete objednat.

Příjemné na sportování

Velice příjemný je také materiál, který umožní pokožce dýchat. Díky tomu jsou tato trička vhodná i na sportování. Najdete zde jednobarevné styly, které upoutají vaši pozornost krásnými a výraznými barvami, ale také klasické jednobarevné v černé nebo bílé. Můžete si podobné pořídit na doma, ven na zahradu nebo v něm chodit kamkoliv do města. Stylové, klasické a nové.

dívka

Elegantní styl do města

Hledáte způsob jak okouzlit? Držíte se pravidla, že méně někdy znamená více? Pak to nemusíte přehánět s flitry a třpytkami, ale můžete okouzlit i v klasice, která zaujme neobyčejným střihem či něčím navíc. K tomu jsou právě vhodná dámská trička s krátkým rukávem.