Menu Zavřeno

Konec vašeho sexuálního života


Začátky jsou vždycky krásné
Když si člověk najde svůj protějšek, pracují hormony na plné obrátky. Jednoduše řečeno se nemůžete nabažit toho druhého. Páry, které jsou spolu krátce, jsou opravdu zamilované, a tak mají sex i několikrát denně. Většinou je to dáno i tím, že spolu ze začátku vztahu nebydlí a tak mají partnera vykresleného v ideálních barvách. Neřeší poházené ponožky po zemi ani nedopečené kuře. A také nemají děti, protože jakmile přijdou do vztahu děti, většinou je to konec pro sexuální život minimálně na pár měsíců, někdy i let.

vyřezaný banán

Jakmile se spolu páry sestěhují, mají problém spolu spát často. Už musí řešit běžné problémy jako je provoz domácnosti nebo i problémy ve vztahu, protože málokterý dlouhodobý vztah žádným problémům nečelí. Hladina hormonů opět poklesla a tak je jasné že váš sex už nebude tak častý jako dřív. K tomu se pojí i problémy zdravotní, které způsobují úbytek sexu ve vztahu.

Nejčastějším problémem u mužů jsou poruchy erekce, kvůli kterým je klasický sex takřka nemožný. Nedostatečná erekce je někdy krátkodobější například ze stresu, ale muži po padesátce čelí spíše dlouhodobější ztrátě erekce, která vzniká poklesem hormonů. Právě testosteron je zodpovědný za kvalitní erekci, a pokud ho má muž málo, erekce nebude pevná ani dlouhá, a někdy se nedostaví vůbec.

tablety doplněk

Pro muže je to zásah do sebevědomí
Jistě víte že spousta nevhodných vtipů se týká právě erekce. Pro muže je její ztráta opravdu problém i po psychické stránce. Jak ji tedy získat zpět? Na trhu dnes existuje velký výběr volně prodejných doplňků stravy, díky kterým může být erekce opět plně funkční. Už není třeba si nechávat předepisovat Viagru, která má mnoho vedlejších účinků, a která je k dispozici jen na lékařský předpis a v podstatě neřeší příčinu problému. Vhodně zvolené doplňky stravy upraví i hladinu testosteronu.