Menu Zavřeno

Ve zdravém těle zdravý duch!

Každý z nás by se měl nějak pohybovat. Nemusíte být vrcholový sportovec, ale aspoň trochu byste se hýbat měli. Sport Vás bude dělat nejen šťastnými, ale budete se poté cítit lépe i po fyzické stránce. Záleží na typu aktivity, kterou budete vykonávat, ale většina Vás obdaruje vysportovanou postavou a větší odolností. Teď už jen záleží na to, zda chcete dělat kolektivní sport nebo sám za sebe, ale taky na tom, kde ho budete vykonávat. Ne každý je na fitka, sportovní centra a posilovny. A to je naprosto v pořádku. Je nutné zmínit, že plnohodnotně můžete cvičit i z pohodlí domova.
mobilní telefon s youtube
Pokud jste začátečník a tápete, zkuste se podívat na internetové stránky o cvičení. Naleznete na nich naprosto vše. Třeba seznamy cviků, které je dobré dělat na určité partie. Kdy, kde, jak a co cvičit. Ale také seznamy kurzů, na které se můžete přihlásit.
Jestliže opravdu nevíte jak, tak se zkuste podívat na YouTube. Naleznete na něm tréninková videa, podle kterých můžete cvičit a ve kterých je časti vysvětlená i technika, jak máte prvek provádět. Toto je skvělý způsob, jak být aktivní, pokud nechcete chodit mezi lidi nebo trénovat s trenérem. Avšak se musíte na cviky velmi soustředit a třeba se pozorovat v zrcadle, abyste měli jistotu, že nic neprovádíte špatně a nezmrzačíte se. Další věc, co stojí za zmínku jsou e-booky. Ve většině případů jsou sestavěny podle fitness trenérů a odborníků. Jednoduše si je na internetu můžete zakoupit a vytisknout.
Posilování není pro každého a pokud do této skupiny zapadáte, tak zkuste třeba jógu nebo běh. Cvičební videa s jógou na internetu naleznete také, ale podle mě je lepší se přihlásit na nějaký kurz nebo hodinu. Je tam lepší atmosféra a cvičitelka Vám přesně polohy vysvětí – na co jsou dobré, proč je dělat a především jak. Po této hodině se budete cítit jako nový člověk! Běh bude taky harmonií pro Vás život. Hodně lidí se běhu bojí, ale není proč. Když běžíte sám, tak si zvolíte tempo, nikam se neženete a bude to pro Vás relaxace. Je samozřejmé, že také nemusíte běhat desítky kilometrů, ale pouze Vám příjemnou vzdálenost. Zkuste běhat, sice to ze začátku třeba budete nesnášet, ale poté si to zamilujete.
pomůcky na cvičení
A na závěr bych chtěla zmínit, že byste se do ničeho neměli nutit a pokud Vám něco nebude vyhovovat, tak toho prostě nechte a hledejte něco lepšího!