Menu Zavřeno

Co dovedou s muži provést odhalené ženské bradavky


Když se před mužem objeví překrásná žena, na první pohled jej upoutá její vzhled. To je zcela přirozená reakce, protože ženská krása je velmi působivým erotickým stimulem. Krátce poté však nastupuje rozum a cit a muže bude zajímat, jak se dotyčná osoba projevuje svým šarmem a charismatem. Pokud jej její osobnost osloví, nastane zvláštní okamžik, kdy se muž k ženě zatouží fyzicky přiblížit a užít si tu krásu ještě více. V tu chvíli jej začnou zejména zajímat erotogenní zóny a mezi nimi rozhodně nechybí ňadra.

ženské ňadro

Ženské poprsí dovede podat muži velmi mnoho informací o jejich nositelce, ale dokud nejsou vidět bradavky, není to erotický stimul a stále se jedná spíše o soulad křivek hrudníku vůči ostatním částem těla – bokům, bříšku, hýždím a nohám. Bez odhalených bradavek dotyčný muž stále vnímá ženskou postavu jako siluetu.

A pokud se před ním žena svlékne do dvojdílných plavek, dalo by se očekávat, že půjde o výrazný erotický podnět, ale bez odhalených bradavek se povaha věci nemění a muž neustále čeká na odtažení opony, na klíčový moment, kdy se konečně před ním objeví ty ploché výrazné kroužky s vystouplými bradavkami.

ženské poprsí

STOP erotickým touhám

Na tomto fenoménu odhalených ženských bradavek staví svůj úspěch nálepky na bradavky. Jsou to ochranné terčíky, které zakryjí to přirozené, co by muži neměli vidět, pokud to není situace vhodná pro erotické a sexuální dovádění. Nálepky na bradavkách spolehlivě nahradí jakoukoli podprsenku, hodí se pod průsvitné halenky, trička a košile a můžete je nosit při všedních i slavnostních příležitostech v zaměstnání nebo na nákupech či při korzování v městském parku. Nemusíte mít obavy, že by vaše viditelné prsní bradavky někoho uváděly do rozpaků a nemusíte pak řešit ani omluvy, ani případná nedorozumění, která vznikají mezi muži, co nechápou vaše původní rozhodnutí konečně si vyjít ven bez toho svíravého korzetu, jemuž se trefně přezdívá „podprsenka“.