Menu Zavřeno

Darujte svému milému zážitek


Blíží se den, kdy váš partner bude mít kulaté narozeniny? Co mu dát, aby byl nadšený a dárek si skvěle užil? Darujte mu zážitek. V dnešní době velice rozšířené dary. Obdarovaný zažije něco nového a skvěle se zabaví. Nebude mu na dar doma sedat prach. Mi vám jeden takový dar představíme. Jedná se o zábavu pro jednoho a více lidí. Darujte laser game. Je to střílecí hra, u které se zapotíte. Budete muset zapojit mozkové závity, abyste vymysleli tu nejlepší strategii. Tak abyste dosáhli vítězství. Hry jsou rozděleny do několika kategorií. Podle toho jak jste ve hře zkušení. Od těch co hru v životě nehráli přes pokročilé hráče až k expertům. Ti už ve hře mají velké zkušenosti a vědí jak se nejlépe orientovat ve hře.

Aztec (1)

Darujte voucher, který může být originální. Na svůj dárek si můžete nechat napsat libovolný text, který například nějak ztotožňuje obdarovaného. Může být pro něj výjimečný. Peněžní částka je už na vás, když si nebudete vědět rady můžete se poradit s naším ceníkem, který vás zasvětí do ceny her. Velkou výhodou je, že peněžní částku nemusíte vybírat najednou jak to bývá u většiny voucherů. Můžete ji čerpat postupně. Můžete přijít jednou, dvakrát nebo víckrát podle toho kolik dárce na voucher vloží. Můžete tak pozvat své kamarády nebo vzít rodinu a dárek si užít s blízkými. Stane se tak dárek zážitkem pro vás i pro ostatní. Dárku nebudete litovat je to skvělá zábava u které se budete dobře bavit.

labyrint (44)

Rádi vám jednu hru přiblížíme. Hra se jmenuje Graffiti. Hra je určena pro začátečníky. Cílem hry je získání největšího počtu bodů. Body lze získat zásahem protihráče, ale i označením jednotlivých míst v aréně, jako jsou brány, základny a bonusové místa. Čím déle si tyto místa udržíte, tím více bodů pro sebe nasbíráte a máte velkou pravděpodobnost na výhru. Hra není složitá a určitě vás nadchne. Hru jde hrát až na tři týmy, které bojují proti sobě.

Neváhejte a darujte zážitek, ze kterého bude obdarovaný nadšený.