Menu Zavřeno

Do ložnice patří nábytek z kvalitního materiálu

Vybavujete svou ložnici? V tom případě vám jistě záleží na tom, aby to v ní pěkně vypadalo. Ovšem pozor, pro samou parádu byste rozhodně neměli zapomenout ani na zdravotní stránku věci! Právě v ložnici, kde všichni trávíme mnoho času, ať už pasivním anebo aktivním způsobem, bychom měli dbát na to, aby vybavení, které si do ní umístíme, bylo naprosto zdravotně nezávadné.

adult-1867769_640

Na první pohled to může vypadat jako samozřejmost, ale není! Z celé řady nábytku unikají do okolního prostředí emise nezdravých látek a jiných škodlivin, které vám rozhodně neprospějí. Ovšem proto, že jsou tyto emise v zákonem stanovené normě, se o nich prakticky nedozvíte. Věděli jste například, že nábytek z dřevotřísky může být rizikový, pokud si nedáte pozor na jeho vysokou kvalitu a budete volit podle nejnižší ceny?

Dřevotříska rozhodně není dřevo. Mnoho lidí se v tom bohužel nevyzná, a mají pocit, že když si koupí nábytek z dřevotřísky, tak mají doma dřevo. Tak to ale není. Dřevotříska je ve skutečnosti dřevěným odpadem spojeným pomocí lepidel. A právě z nich se do ovzduší v menší či větší míře uvolňuje formaldehyd. Z toho vás v lepším případě rozbolí hlava, v tom horším mohou přijít i vážnější zdravotní problémy.

pine-463469_640

Pakliže si svého zdraví ceníte a nechcete nic riskovat, pořiďte si do ložnice nábytek ze skutečného dřeva, protože to vás rozhodně nezklame!

Můžete volit jak pohodlnou manželskou postel 200×200 cm od Drevenynabytek-borovicemasiv, tak i jiné kousky nábytku, ať už jde o šatní skříně, psací stůl, noční stolky, a tak dále. To vše z masivního dřeva.

Právě dřevo z masivu je jistotou, že získáte tu nejvyšší kvalitu z čistě přírodního materiálu, který do vaší ložnice nevnese nic víc, než svěží vůni přírody. Nadčasový vzhled takového nábytku se vám nikdy neomrzí, a jeho vysokou odolnost a praktičnost si jistě rychle zamilujete!