Menu Zavřeno

Když počítač ‚stávkuje‘

Pokud chce člověk držet krok s dobou, potřebuje počítač. A dokonce už lze konstatovat, že ne jen tak ledajaký, ale alespoň kvalitní počítač. A o tom, že tento musí fungovat, nemůže být samozřejmě pochyb.

A kde takový spolehlivý počítač, všestranně odpovídající potřebám svého uživatele, sehnat? A kde si zajistit nápravu, pokud tento přístroj odmítne svému majiteli poslušnost? Pro ty, jimž je ona možnost dosažitelná, je tu oprava pc Beroun.

Právě v této firmě zajišťují pro své zákazníky jak prodej, tak i záruční a pozáruční opravy výpočetní techniky, a to vše výhradně v té nejvyšší kvalitě.

černá klávesnice

Člověku jsou tu k dispozici mnohé prvky pocházející od předních světových výrobců tohoto sortimentu a lze tak vyhovět každému, ať už má jakékoliv představy o výkonu a ceně. Odborníci tu tak mohou pro své zákazníky vybrat ten nejideálnější hardware a software a zboží pak svým klientům doručí a také nainstalují na dohodnutém místě. A u většiny sortimentu se toto zvládne již do druhého pracovního dne.

A jak už bylo nakousnuto, nejenom že tu člověku prodají to pravé, ale také zajistí servis, včetně toho přímo u zákazníka do druhého pracovního dne. Přičemž jednoduchá závady odstraňují hned na místě, zatímco ty složitější se zvládnou ve firmě do osmačtyřiceti hodin. A to s předem oznámenou orientační cenou takové opravy, což dává jistotu, že zákazník nebude dodatečně nemile překvapen či přímo šokován tím, co je po něm za provedenou práci žádáno.

muži u notebooku

Lidem tu opraví počítače a notebooky, ale též tiskárny, skenery a periferie, a nabízejí tu rovněž čištění počítačů, jež sehrává nemalou úlohu při prodloužení jejich životnosti.

A ani to ještě není vše. Ochotně tu lidem zajistí i školení obsluhy zde prodané výpočetní techniky, i konfiguraci serverů, počítačů a notebooků pocházejících od jiného dodavatele.

Zde se prostě nabízí vše. Vše, co je třeba, aby člověk držel krok s dobou.