Menu Zavřeno

Na kolo v pohodlném oblečení

Při sportu, jakým je cyklistika si nevystačíte jen s kvalitním kolem, chce to také něco pohodlného na sebe, abyste se cítili dobře i při dlouhé jízdě nebo při snížených povětrnostních podmínkách. Pokud pravidelně jezdíte na kole, pak jistě velmi dobře víte, že při jízdě na kole je jedním z nejdůležitějších aspektů, abyste se cítili pohodlně v tom, co máte na sobě. Pohodlí vám zajistí kvalitní cyklistické oblečení od značky silvini a zajistí vám také ochranu před nepříznivými vlivy počasí.
ženy na kolech.jpg
ZA SLUNCE, PŘI VĚTRU I V DEŠTI
S novým značkovým cyklistickým oblečením si tak můžete na kolo vyrazit za jakéhokoliv oblečení. V chladu a větru vás ochrání funkční oblečení, před deštěm zase nepromokavá bunda. V létě vám zase speciální oblečení zajistí odvod potu a lepší průchod vzduchu.
Užijte si váš oblíbený sport za každého počasí, při vašich vyjížďkách vás nepřekvapí ani náhlý déšť.
mraky nad cyklistou.jpg
Vybírat můžete také z široké nabídky doplňků
Při cyklistických vyjížďkách se neobejdete ani bez různých doplňků, které vám mohou zpříjemnit vaši jízdu na kole. Při zakoupení některého z cyklistických doplňků si pak můžete vaši projížďku na kole zpříjemnit třeba díky cyklistickým rukavicím, které vám zajistí maximální pohodlí při řízení kola. V chladném počasí zase z doplňků oceníte hřejivé čepice, kukly, nákrčníky nebo ponožky.
pauza cyklisty.jpg
Při nákupu cyklistického oblečení a doplňků můžete využít lákavých akčních cen nebo také třeba možnosti dopravy zdarma. Nákup cyklistického oblečení od značky Silvini se vám zkrátka vyplatí. Investujte do kvalitního značkového oblečení, které vám zajistí maximální pohodlí a komfort při jízdě na kole v jakémkoliv terénu a za jakéhokoliv počasí.
Pořiďte si kvalitní cyklistické oblečení pro celou vaši rodinu a vyrazte si na parádní rodinný výlet na kole. Komfort a pohodlí za každého počasí zaručeno.