Menu Zavřeno

Levná dovolená u moře

Léto je na obzoru, tak kam se letos vydáte na rodinnou dovolenou? Co takhle moře, pláž a spoustu sluníčka a dobrého jídla? Nemůžete si pro sebe a vaše děti dopřát drahou leteckou dovolenou u moře, ale přesto byste rádi vašim dětem splnili přání a udělali si báječnou rodinnou dovolenou u moře? Na dosah ruky máte Chorvatsko, kam se můžete vydat vlastním autem nebo také pohodlným autobusem, které vám ušetří starosti s řízením.
město v Chorvatsku.jpg
Ušetřete na vaší dopravě k moři a užijte si cestu pohodlným autobusem levně do Chorvatska. Za pár hodin se tak můžete pohodlně dopravit k moři a poznávat krásy jadranského pobřeží. V moderních a pohodlných autobusech je myšleno opravdu na všechno, co byste mohli postrádat.
Co na vás čeká v pohodlném autobuse
§ pohodlná ergonomická sedadla
§ možnost studeného i teplého občerstvení
§ wc a klimatizace
§ wifi připojení
§ dobíjecí USB zásuvky u každého sedadla
§ LCD na promítání filmů

K ukrácení dlouhé chvíle během vaší dopravy do cílové destinace tak můžete využít třeba váš mobilní telefon nebo notebook a vyřídit si e-maily nebo si můžete třeba naplánovat výlety a plány pro vaši dovolenou u moře. Nemusíte se ani obávat krátké funkčnosti vašich bateriíí, u každého sedadla totiž naleznete USB zásuvky, ve kterých si můžete vaše zařízení pohodlně dobít. V pohodlných ergonomických sedadlech si také můžete zdřímnout a nabrat síly nebo si přečíst oblíbenou knížku či sledovat film. Cesta tímto pohodlným autobusem k některému z dlouhé řady výstupních míst na jadranském pobřeží vám tak velice rychle uteče.
plný přístav.jpg
Využijte skvělých cen a zakupte si výhodné zpáteční jízdenky pro cestu do Chorvatska. Vaše náklady na rodinnou dovolenou u moře se tak podstatně sníží a taková dovolená vás pak vyjde i mnohdy levněji, než pokud byste jeli na dovolenou po Čechách. A to už stojí za to, co říkáte?