Menu Zavřeno

Nebankovní americká hypotéka, která vám přijde právě vhod

Když potřebujete peníze, třeba i klidně pořádně velikou hromadu peněz, a přitom se nikomu nechcete svěřovat s tím, na co je použijete, tak si sjednejte americkou hypotéku. Ta je v takovém případě ideálním řešením pro vás.

kalkulačka

Lidé mnohdy nemají chuť bavit se s jinými o tom, na co peníze potřebují, a jak je plánují investovat. A to se může stát klidně i v případě, kdy nejde o nějaké zanedbatelné korunové položky. Třeba proto, že si chcete splnit nějaký svůj velký sen. Třeba proto, že se bojíte hodnocení ostatních, kteří by se na váš záměr mohli dívat s opovržením. Anebo třeba proto, že chcete s takovými penězi splatit dluhy, o kterých se nechcete šířit více, než je nezbytně nutné. Ve všech těchto případech vám přijde vhod bezúčelový úvěr, který můžete čerpat opravdu na cokoli.

Tedy třeba i na to, abyste s ním vyplatili exekutora, který vám už málem klepe na dveře.
Ať už je to však jakkoli, tak je pravděpodobné, že právě v takových situacích ještě více oceníte nebankovní verzi americké hypotéky. Mezi bankovní a nebankovní americkou hypotékou jsou totiž patrné jasné rozdíly. Nebankovní americkou hypotéku můžete získat i v situaci, kdy máte nějaké menší potíže, které vás v očích bankovních úředníků diskvalifikují. Například v situaci se záznamem v registru anebo v situaci, kdy máte nižší příjem anebo nižší daňové přiznání.

bankovky

Ovšem právě tyto okolnosti samy o sobě nemusí vůbec nic znamenat. A tak zatímco bankovní domy trvají na tom, že vám v takové situaci žádnou půjčku nedají, tak naopak v nebankovní společnosti to nemusí být žádný problém. Tam si můžete sjednat půjčku i se záznamem v registru, i s nižším daňovým přiznáním. Mnohem více váš úspěch totiž záleží na tom, zda jste schopni tuto půjčku reálně splácet, a zda se za ni můžete zaručit nezbytnou nemovitostí. Pokud tyto podmínky splníte, tak už vám v cestě k úspěchu vůbec nic neleží.