Menu Zavřeno

O krásu dbám

Je pro vás krása důležitá? To, protože pro mnoho lidí ano. A to hlavně pro ženy. Já sama jsem žena, je mi už třicet dva let, takže taky očekávám to, že budu o sebe více dbát. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Pro mě je krása opravdu hodně důležitá, ale taky samozřejmě ta vnitřní, ne jenom ta vnější krása. A znám totiž opravdu mnoho žen, ale taky můžu, kteří dbají pouze o to vnější krásu, ale jenomže to je špatně, protože krása vychází taky zevnitř. Já sama užívám několik vitamínu, a to hlavně kolagen a taky vitamín B a zinek. A tohle taky je opravdu velice důležité pro to, aby člověk byl zdravý zevnitř, ale díky tomu taky bude mít potom zdravější kůži, vlasy a nehty.

O krásu pečuji každý den.

Já sama na to hodně dbám, abych byla vždycky připravená. A v kabelce nosím vždycky hydratační krém na ruce, ale taky krém na oči, protože mě se velice vysušuje oční okolí a vůbec nevím proč. A taky chodím pravidelně ke kosmetičce a také ke kadeřnici. Ale bohužel s kadeřnicí mám vždycky špatné zkušenosti. Chodím ke kadeřnici sice jenom dvakrát ročně, ale vždycky jsem z toho velice nešťastná, tak jaké kadeřnici už přestávám chodit. Vlastně si vlasy už barvím a pečuji o ně doma, protože mě vždycky u kadeřnice ustřihne vlasy více, než jsem chtěla a vždycky mi dá tmavší barvu blond odstínu, než jsme chtěla.

Chodím pravidelně ke kosmetičce.

Nevím, co se ve škole na kadeřnici učí, ale vadí mi, že nikdy nerespektují to, o co žádám. Vždyť já platím za službu, tak taky chci, aby to tak vypadalo. A vy chodíte ke kadeřnici, abyste si udrželi svou vnější krásu? Pokud ano, jste vždycky spokojení s výsledkem u kadeřnice? Pokud ano, tak vám upřímně závidím, protože taky bych chtěla mít pěkné vlasy a v tom odstínu, který jsem si přála. Takže si koupím za sto padesát korun a vlasy si barvím už jen sama doma. A výsledek? Vždycky jsem opravdu hodně spokojená.