Menu Zavřeno

Pergola ze stavebnice


Pokud máte zahradu a na ní vhodné místo, určitě vás už mnohokrát napadlo, že by se tam hodila pergola. Dokonce jste si nějaké i načmáral, ale u těch nákresů, realizace vašeho záměru zase skončila. Zjistil https://brno.idnes.cz/mozkova-mrtvice-lekar-ondrej-volny-mezinarodni-oceneni-p2d-/brno-zpravy.aspx%3Fc%3DA171120_145533_brno-zpravy_dh jste, že nerozumíte potřebným spojům, nevíte si rady s umístěním konstrukčním prvků. A co teprve materiál? Jaký si vybrat, kde ho koupit, jak ho převést, čím namořit.

Všechno je v podstatě stavebnice

Víte o sobě, že určitě nepatříte k lidem, kteří se staví k práci rádi. Naopak, stále něco kutíte, něco vymýšlíte, ale vaše produkty jsou do velikosti maximálně stoličky. Do pergoly si proto zrovna netroufáte. Ale kdyby šlo si ji nějakým způsobem tak postavit sám, vlastníma rukama. To by bylo.

Řešení pro vás a pro lidi, kteří jsou jako vy, přece jen existuje. Jsou to stavebnice. V Trutnově sídlí jedna společnost, která má pergoly ve svém výrobním programu. Samozřejmě, že je nejraději vyrábí i s montáží, protože jen tak mohou zaručit opravdu kvalitní práci. Jenže je období, tak od března do června, kdy je poptávka po pergolách a dalších jejich produktech tak vysoká, že sama firma uvítá, když si někdo dřevěnou pergolu ve stavebnici pořídí.

Výsledek, který stojí za to

Co zákazník vůbec dostane?

Jak jsem psal, jde o stavebnici. Takže zákazník obdrží veškeré potřebné řezivo nakrácené na potřebné délky. Každý díl je označený, takže pomocí detailního plánku, nebudete mít problém celou tu věc sestavit. Řezivo, tedy hranoly, latě, desky, je ošetřené fungicidními mořidly, takže je zabezpečené proti napadení plísněmi či bakteriemi. Dřevo tak zůstane dlouho svěží a pohledově krásné. Při sestavování pergoly je naprosto důležité zaměření umístění nosných trámů. Pokud budete přesní, tak další montáž už bude brnkačka. Ve stavebnici je správný počet spojovacího materiálu. Jedná se o silné i tenké vruty různých délek. Vše se tedy šroubuje. Šroubovaný spoj vydrží déle než zatlučený hřebík. Pokud se rozhodnete pro stavebnici pergoly, držím vám palce u její montáže.