Menu Zavřeno

Potřebujete založit sro?

Jestliže chcete začít podnikat a stát se právnickou osobou, pak je zapotřebí založit s. r. o. čili společnost s ručením omezeným. Že nevíte jak na to? Není divu – znáte dobře svou profesi, máte podnikatelský záměr, ale znát důkladně problematiku kolem založení společnosti, to už po vás nemůže nikdo chtít. A také si s tím, jak založit sro, nemusíte dělat vůbec žádné starosti. Od toho jsme tu my a při vašem podnikatelském rozjezdu vás podržíme. Ptáte se, v čem konkrétně vám můžeme pomoci?

contract-3002431_960_720

  1. Zařídíme za vás založení společnosti, a to bez vaší aktivní účasti; na základě vámi dodaných údajů (obchodní název, sídlo společnosti, jednatel a společníci, předmět podnikání, aj.) vyhotovíme veškerou právní dokumentaci, vy ji opatříte ověřeným podpisem (buď u notáře, anebo na Czech Pointu) a ostatní už my zařídíme na příslušných úřadech a provedeme vše, co souvisí se zápisem obchodní společnosti do Obchodního rejstříku. Vy se nebudete zatěžovat zbytečným „papírováním“, ušetříte spoustu času tím, že nebudete muset běhat po úřadech a my vám předložíme hotovou společnost. Celý proces umíme zařídit od 48 hodin do 5 dnů – přesně tak, jak vy si budete přát.
  2. Chcete začít podnikat okamžitě, prozatím nemáte kancelář ani provozovnu a nevíte jaké sídlo společnosti nechat zaregistrovat při zakládání sro? I od toho jsme tu my. Můžeme vám poskytnout službu, která se nazývá virtuální sídlo společnosti. Jsme majiteli nemovitosti na prestižní adrese a můžeme s vámi uzavřít smlouvu i dlouhodobě. Dokonce i později, až byste si vlastní kancelář či provozovnu zřídili, může vaše sídlo společnosti zůstat u nás. Zároveň s poskytnutím adresy se zavazujeme i k určitým dalším službám, a to je zejména k příjmu a předávání vaší pošty emailem, případně dosílkou, a to nejen v ČR, ale i na Slovensko.

management-2766430_960_720

Jsou-li pro vás naše služby zajímavé, můžete na našich webových stránkách vyplnit nezávaznou objednávku, systém vám rovnou předloží předběžnou kalkulaci a odešle vám potřebné informace. Kontaktovat nás můžete samozřejmě i telefonicky.