Menu Zavřeno

Zítra můžete být bez starostí

Zabřednout do dluhů není v dnešní době nic neobvyklého. Stačí podepsat nevýhodnou úvěrovou smlouvu a problém je na světě. Splátky se vrší a není možné je každý měsíc udolat. Pokud jste se ocitli v podobné situaci a právě přemýšlíte, jak z ní ven, pak zvažte všechny své možnosti. S největší pravděpodobností vám nakonec vyjde ta nejvýhodnější a nejrozumnější. Tou je americká nebankovní hypotéka, která je určená pro podnikatele nebo firmy.

finance

  • Výhodou tohoto finančního produktu https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ je především pevná úroková sazba od 6,9 procent.
  • To platí v případě, že je ve vašem případě nežádoucí zkoumání příjmů a registrů dlužníků.
    • Jestliže v těchto dvou záležitostech žádný problém není, pak můžete dosáhnout i na úrokovou sazbu od tří procent.

Hypotéku bez dokládání příjmůvyužívá stále více klientů i z důvodu, že je její vyřízení opravdu velice snadné. Vzhledem k tomu, že se jedná o úvěr, který se poskytuje na základě zástavy nemovitosti, odpadá zbytečné a zdlouhavé papírování a vyhledávání všech informací o vaší osobě.

Najděte si tolerantního partnera

Vše jde opravdu velice rychle. Své finanční problémy můžete začít řešit už za čtyřiadvacet hodin od podpisu úvěrové smlouvy. Podmínkou je, kromě uvedené zástavy nemovitosti, pouze věk nad osmnáct let. Žadatel tedy není limitován ani nízkým, a tudíž ani vyšším věkem. Jestliže žádnou nemovitost nevlastníte, pak je možné přibrat spolužadatele.

dohoda

  • Dobu splácení je možné dohodnout na jeden rok až třicet let.
  • Záleží pochopitelně na každém konkrétním případu.

Každopádně se ale můžete spolehnout na to, že na vás nečekají žádné skryté poplatky a nikdo po vás ani nebude chtít žádné úhrady předem. Vše je naprosto průhledné a nehrozí tedy žádné nepříjemné překvapení. Svůj závazek můžete splatit kdykoliv, bez jakýchkoliv sankcí.