Menu Zavřeno

Buďme sympatičtí

Všichni známe pocit, když je nám někdo více či méně sympatický. Tyto pocity sdílejí jak muži, tak ženy. Neznamená, že pokud nám nějaká osoba přijde milá a sympatická, že naopak bude pociťovat k nám to samé. Tohle asi úplně neovlivníme, ale mohli bychom se snažit chovat tak, abychom od sebe ostatní neodrazovali. Můžeme se pokusit o to, abychom na své okolí působili příjemně. Sympatie určitě velmi ovlivňují faktory jako vzhled, chování, ale i mluva.
strašidelný lidi.jpg
Bude nezbytné, dodržet několik celkem obyčejných a vlastně téměř samozřejmých zásad.
Dámy, zaujal-li vás nějaký muž a nechcete ho při prvním setkání odradit, měli byste dbát na styl oblečení, které se k vám hodí. Každá žena se chce líbit a dobře známe pocity, když stojíme před šatní skříní a nevíme co si obléci. Přestože naše skříň je přímo přeplněná oblečením, domníváme se, že nemáme co na sebe.
Takže, zalovte ve svém šatníku a zvolte takový oděv, ve kterém se budete cítit dobře a přitažlivě. Neoblékněte se moc vyzývavě. Bude to působit vulgárně a muže tím můžete přivést do rozpaků. Alespoň trochu se snažte sladit oblečení a přizpůsobte ho místu, kam jste na schůzku pozvána. Dbejte nejen na obuv, která by určitě měla být čistá. Ruku na srdce špinavé boty moc parády neudělají.  Většina mužů velmi ocení hezky upravenou ženu. Dojděte si ke kadeřnici, jemně se naličte. Budete se cítit dobře a vaše pocity z vás budou pozitivně vyzařovat.
Ruku v ruce s vizáží jde i vaše chování.
Můžete být sebelépe upravena, ale pokud začnete mluvit vulgárně, vaše kouzlo nejspíš bude rázem pryč. Pohled na přitažlivou dámu, která mluví jako dlaždič, je opravdu odpuzující.
milenci pod stromem.jpg
Na druhou stranu buďte přirozená. Nesnažte se zapůsobit za každou cenu.
Komunikujte, ale tak, aby dostala prostor i druhá osoba. Nechtějte za každou cenu hovořit je vy. Neskákejte do řeči.
Dodržujte těchto pár obyčejných pravidel, uvidíte, že většinu lidí od sebe určitě neodrazujete.