Menu Zavřeno

Buďte trendy!

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. My všechny proto chceme, aby skvěle vypadaly. Proto o ně pečujeme, regenerujeme je a pravidelně stříháme. Svoje vlasy svěřujeme i do rukou odborníků, od kterých očekáváme profesionální péči. Abyste věděli, o co si příště v kadeřnictví říct, podívejte se na současné kadeřnické trendy a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte. Vždy je totiž ten správný čas na to, udělat si radost.
světle růžové vlasy
Olaplex
Olaplex obsahuje speciální směs látek, která dokáže obnovovat a posilovat vlasová vlákna. Olaplexovou kůru je možné absolvovat buď v salonech, které tento přípravek nabízí, nebo si jej pořídit domů. Kůru je vhodné několikrát zopakovat, záleží, jak moc narušené Vaše vlasy jsou. Skvělé je, že Olaplex je možné přidat již do barvící směsi, čímž předejdete poškození struktury vlasů. Ideální je ho přidat při každém odbarvování.

Balayage
Melíry a ombré vystřídal v poslední době nový styl barvení, kterým je balayage. Na rozdíl od předešlých trendů vypadá daleko přirozeněji, ideálně jako zesvětlení přímo od sluníčka. Začíná se pár zesvětlenými pramínky u kořínků, které houstnou směrem ke konečkům.

Babylights
Jde o techniku melírování, která si zakládá na co nejmenších pramíncích, je tedy poměrně pracná, ale o to efektivnější. Odbarvením pár pramínků do světlejšího odstínu dosáhneme opticky objemnějšího a zajímavějšího účesu.

Šediny
Pokud máte šediny, můžete se radovat a přestat se trápit barvením, stříbřité a bílé odstíny jsou totiž v kurzu. Pokud ještě svoje šediny nemáte, nemusíte se vysněných šedých vlasů vzdávat, budete potřebovat jen šikovného kadeřníka a vhodnou vlasovou péči.
melírování vlasů
Crazy barvy
I když je tuto sezonu trendy spíše přirozenější barvení a tónování, stranou nezůstávají ani zářivější variace. Vyzkoušejte třeba odstíny baby pink, zářivou modrou, zelenou a fialovou. Můžete zvolit obarvení pár pramínků, barevné ombré nebo rovnou celou hlavu.