Menu Zavřeno

Doplňky, které vás promění

Jak už se z názvu nabízí, doplňky doplňují váš outfit, a teprve s nimi je váš styl celistvý. Spousta žen na doplňky zapomíná, přitom jsou tak podstatné. Které to jsou?

Šátky

Dámské šátky Novakabelka.cz mohou změnit jakýkoliv outfit v něco dokonalého, musíme je jen umět správně vybrat a použít. K elegantním pouzdrovým šatům se skvěle hodí malé, hedvábné šátky, které se uvazují na uzlík u krku. Ležérní kombinaci oblečení ve formě volné sukně a rozpuštěných vlasů zase skvěle vyzdvihne velký barevný šátek přehozený přes ramena. Šátek lze v zimě využít i místo šály, je-li dostatečně silný, aby ochránil vás krk.

náušnice třpytivé

Kabelky

Nelze spoléhat jen na jednu jedinou kabelku, ve které neustále dlí všechny vaše nejnutnější věci na cesty. Kabelku musíte volit i dle konkrétního outfitu, nebo příležitosti. Zatímco ke slavnostním příležitostem jimiž jsou svatby, plesy, nebo návštěva divadla, patří psaníčko, do práce a do školy bude ideálnější velká crossbody kabela, která se pohodlně nosí, ačkoliv obsahuje velké množství věcí. Na diskotéku jsou vhodnější malé kabelky, které nezavazejí při tanci, a na nákupy větší tašky s pevnými poutky. Barevně by se měla kabelka hodit k tomu, co máte právě na sobě. Neumíte-li příliš kombinovat barvy, sázejte na základ – což je černá, nebo bílá.

Náušnice

Náušnice jsou rovněž velmi důležitým módním doplňkem každé ženy. Už od malička nás odlišují od mužů, a později doladí náš styl, a skvěle dozdobí náš obličej. Nezapomínejte však, že ne každé náušnice se vždy hodí. Například velké kruhy jsou vhodné spíš na diskotéku, perličky pro formální příležitosti, a střapce jen tak na ven.

černá peněženka

Peněženky

Nesmíte zapomínat ani na důležitost tohoto funkčního doplňku. Ačkoliv peněženku považujete pouze za pouzdro na doklady a peníze, lidé ji vidí. Kdykoliv hledáte fakturu, platíte v obchodě, nebo vytahujete fotografie svých dětí, ukazujete jim svoji peněženku. Měla by tedy být kvalitní, stylová, ale stále nesmí postrádat na funkčnosti.

Nezapomínejte nakupovat jen kvalitní doplňky, ať si neuděláte ostudu. Hledáte-li poměr kvalita, cena, navštivte například e-shop Nová kabelka, kde si vyberete z řady nejmodernějších doplňků.