Menu Zavřeno

Firemní propisky s logem společnosti

Nejpoužívanějším reklamním předmětem vždycky byly a stále jsou firemní propisky. Díky cenové dostupnosti, mnoha druhům a skladnosti jsou jasnou volbou při výběru reklamních předmětů. Firemní propisky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/reklamni-propisky/ potěší nejen vaše zaměstnance, ale také obchodní partnery nebo zákazníky.

Firemní propisky

Promodárky.cz mají největší výběr propisek v různých cenových kategoriích. Materiál propisek může odrážet například vaši firemní politiku, proto si u nás můžete vybrat z kovových, plastových, hliníkových, korkových nebo bambusových propisek. Logo, obrázek nebo text, který si zvolíte k tisku můžeme dle možností na propisku vygravírovat laserem nebo digitálním UV tiskem. S výběrem a výhodami jednotlivých variant tisku vám rádi poradíme. V nabídce máme i pouzdra na propisky nebo dárkové sady, které určitě potěší vaše obchodní partnery nebo zaměstnance jako odměna za dobře odvedenou práci.

Firemní propisky jsou vhodným předmětem k rozdávání na různých veletrzích – díky nízké ceně, lehkému převozu a snadnému uskladňování velkého množství. Ačkoliv se zdá propiska jako bezvýznamná věc, logo na ní se člověku, který ji používá, vryje do paměti a snadno si na vás vzpomene. Taky vypadá velmi dobře, když mají vaši zaměstnanci na různých poradách, v kanceláři nebo školeních propisky s firemním logem. Dnes už se navíc dají pořídit propisky s dotykovou špičkou, takže zaměstnancům usnadní práci s dotykovými obrazovkami.

Propiska k potisku

Firemní propisky jsou výborným reklamním předmětem, který potěší každého, komu se dostane do rukou, jelikož psacích potřeb není nikdy dost. Navíc kvalitní a pěkný vzhled propisky si každý oblíbí. A přesně takové propisky najdete u nás – kvalitní a hezké, které nepřestanou psát po pár stránkách popsaného papíru. Jsme schopní vytisknout vám vaše logo na obrovské množství propisek dle vašeho výběru v krátkém čase. Věříme, že pokud si nás vyberete na případnou spolupráci, nebudete zklamaní a budete se k nám rádi vracet.