Menu Zavřeno

Jak vypadá a čím se může pochlubit knížkový obal na mobil

Za přijatelnou cenu krásný oděvní doplněk – kupříkladu obal na mobil Huawei nabízí ve variantě flipového (knížkového) pouzdra krásné pastelové tóny barev v kompletním barevném spektru od červené přes oranžovou, žlutou, zelenou až k modré a fialové. Ceny pouzder se pohybují na přibližné hodnotě tří set korun, a tím pádem není nemožné pořídit více obalů a využívat je podle vaší garderoby.

mobil v ruce

Mobilní telefony bývají součástí společenských událostí, bereme si je s sebou na maturitní ples, na koncert, do divadla, do kina, na oslavu narozenin, a i když mohou být v tichém režimu, máme je k dispozici a můžeme s nimi pracovat v podstatě kdekoli. Proto se vyplatí zvážit pořízení více pouzder a střídat je mezi sebou podle nálady, barvy oděvu a obuvi a podle celkového rozpoložení, které se na místě nabízí.

mobilní telefon

Vypadají jako knížky – vnější část obalu tvoří pevné desky opatřené magnetickým klipsem, jsou zhotovené z polyuretanu, přezdívaného jako „eko-kůže“. Obal slouží pouze k otevírání předních desek podobně, jako tomu bývá právě u knih či diářů. Vnitřní část obalu má tvar mělké vaničky, kam mobil přesně zapadne, a vanička jej drží pevně uzavřený uvnitř. Tyto typy obalů na mobily těží zejména ze svého vzhledu, jsou velmi elegantní a můžete je mít v podstatě při jakékoli příležitosti v ruce, můžete je mít odložené na stole, můžete s nimi pracovat a nebudete s nimi budit pohoršení ani na svatbě, ani na promoci či podobné slavnostní události.

Eko-kůže – tento materiál vyniká specifickými vlastnostmi, jimiž se přibližuje pravé zvířecí kůži. Je velmi příjemný na omak, neklouže v ruce, ani se nelepí na dlaně, a zároveň je dostatečně prodyšný, aby zabránil srážení vodní páry uvnitř pouzdra v kapalinu, což by mohlo ohrozit funkci samotného telefonu. Životnost umělé „eko-kůže“ je sice kratší, než u pravé kůže, nicméně tyto výrobky stále upokojují potřeby vlastníků mobilních telefonů, což také prokazuje počet prodaných kusů.