Menu Zavřeno

Obaly na piva

Plastová přepravka na deset piv je velmi praktická přepravka, pokud chcete někam rychle přemístit láhve s pivem. Já jich doma máma si pět plastových bedýnek na piva, protože se mi doma hodí. Mám doma přítele, který má rád pivo, zatímco já ho úplně nesnáším. Ale co, příteli musím nechat to potěšení z piva. Navíc k nám velmi často jezdí můj bratr a otec a ti by se taky piva upili. Nevím proč, ale u nás bylo pivo vždycky jako nápoj číslo jedna. A co na něm vlastně je? Nevím, ale pánové ho mají moc rádi a nemá opravdu cenu to nějak měnit. Je mi jasné, že kdybych piva příteli nějak vyčetla, tak by byl oheň na střeše, a to já nechce. Jsme ráda, že se přítel neopíjí do němoty, ale dá si jen jedno dvě piva večer a je v klidu.

Muži mají rádi piva

A oběma nám to tak vyhovuje. Já si dám raději silnou kvalitní kávu. Plastová přepravka na deset piv se taky nosí do obchodů, kde se do ní skládají piva. Ale pozor na to, že pokud si tuto přepravku vezmete s pivy v obchodě, tak za ni zaplatíte zálohy. Myslím, že je to asi dvě stě padesát korun. A takhle se mi stal jednou velký trapas! Navíc plastová přepravka na 10 piv se dá využít i jinak, a to vám taky napíšu jak, ale nyní vám chci napsat ten můj trapas.

Piv je mnoho druhů.

Byla jsme v obchodě a brala jsem přepravky s pivy. Měla jsem dvě plastové přepravky na deset piv, a to jsme ale nevěděla, že ty přepravky musím nahlásit, že si je beru taky. Jenže v té době jsem to tak kupovala poprvé a vůbec mi nedošlo, že ty přepravy na piva taky stojí peníze. Myslela jsem si, že jsou zadarmo, když beru celou přepravku sebou. A to jste pak měli vidět tu ochranku, jak za mnou běžela, když si mysleli, že jsem ukradla nějaké přepravky na deset piv. Byla jsem vážně v šoku! Já jsem žádnou plastovou přepravku na 10 piv neukradla, jen jsem si myslela, že to je zadarmo. Vím, že jsem si to neměl myslet, ale já se v tom pivu prostě nevyznám. Byla jsem rudá až na zádech, protože ostatní lidi na mě koukali. Takže plastová přepravka na 10 piv mi udělala takovou ostudu, že jsem týden do toho obchodu nešla.