Menu Zavřeno

Sebelepší chemie stěny vašeho bazénu nevyčistí

S postupujícími horkými letními dny se zároveň horší kvalita vody v bazénech. Je známo, že ji neznečišťuje pouze smetí z okolního prostředí, ale i samotní plavci do ní mnohdy i nevědomky zanášejí spousty nečistot, které následně nasedají na stěny a dno bazénu. Jedná se často o opalovací krémy, oleje a částečky písku. To vše společně s utonulým hmyzem, pylem a prachem vytvoří nevzhledný mazlavý plak, který nezbývá než odstranit. Pro tyto účely se nabízejí ruční bazénové vysavače, které vás tohoto problému rychle a spolehlivě zbaví.
Gumová kachnička plovoucí na hladině bazénu
Stačí pouze vybrat z nabízených produktů, podle vašich potřeb a nároků. V naší nabídce najdete vysavače vhodné jak pro bazény betonové, dlážděné, fóliové, nebo nerezové. Svým tvarem jsou přizpůsobené tomu, aby co nejdokonaleji vyčistily i rohy, či okolí schodů.
Záběr na plavce ze dna bazénu
Některé typy jsou opatřeny závažími, která zlepšují jejich stabilitu a mnohé jsou doplněny o teleskopickou tyč pro snadnou manipulaci. Snadný pohyb po ploše zajišťují nezbytná kolečka. Doporučujeme volit typy, které jsou opatřeny redukcí, umožňující připojení k vaší stávající bazénové technologii. Samozřejmostí jednotlivých produktů je odolný, pevný, snadno udržovatelný plast, jehož hubice jsou opatřeny svazky s kvalitními hustými štětinami, které si snadno poradí i s nečistotami a řasou uchycenou například ve spárách dlaždic, nebo na hrubší betonové stěně vašeho zahradního okrasného jezírka. Z toho vyplývá, že tohoto pomocníka využijete i při jiné práci. Jistě oceníte i jejich nízkou hmotnost, pohybující se kolem necelého kilogramu s ohledem na případná přidaná závaží. Pokud si tedy chcete užívat co nejdéle osvěžující čist koupel ve vašem bazénu, je na čase pořídit si právě některý z nabízených výrobků, se kterými přicházíme na trh v různých cenových relacích a variantách, takže si vybere skutečně každý.