Menu Zavřeno

Zajděte si na manikúru. Co letos na podzim frčí?

Krásně upravené nehty jsou jednou z prvních věcí, které si na vás okolí všimne. Ženy by měly na svou manikúru dbát a o nehty se starat. Pokud si doma na víc než jen nalakované nehty netroufáte, svěřte se do péče zkušené manikérce a nechte si nehty zkrášlit od ní. Nebudete litovat. Za hodinku budete odcházet s krásně upravenýma rukama a všichni vám budou záležet. Letos na podzim je v kurzu stará známá klasika ale i jemné perličky, zdobení a nápisy. Nechte se hýčkat a udělejte si radost novou manikúrou. Zasloužíte si to.

perličky a ozdoby na nehty

·         Francouzská manikúra trošku jinak: klasická francouzská manikúra dostává letos na podzim úplně novou tvář. Udělat si doma hezkou francouzskou manikúru ale není jen tak a aby byl barevný přechod rovný a hezký, chce to raději zamířit do salónu. Manikérky mají šablony i šikovné ruce a co si tedy nechat udělat? Pořád je in průhledný základ, ale místo bílých konečků nehtů frčí barvy. Na bílou tedy raději zapomeňte a nechte si udělat francouzskou manikúru s jemných pleťových, meruňkových nebo růžových odstínů. Zeptejte se manikérky také na možnost dvou barevných proužků. Získáte tak zcela jiný a originální kontrast.

·         Perličky, kamínky a zdobení: pokud dáváte přednost lakům na nehty, určitě je doplňte o nějakou tu ozdobičku. Na nehty se lepí malé drobné kamínky, perličky i nálepky. A tentokrát platí, že čím víc, tím líp. Z perliček si nechejte udělat klidně celou řadu od vrchu až dolů. Ať jsou nehty pořádně vidět. A nemusíte se bát. Pokud si necháte udělat gelové nehty, kamínky ani perličky nebudou odpadávat. Přesně přijde ještě vrchní vrstva gelu, která se po zapečení v UV lampě ani nehne a z perliček se můžete těšit klidně celý měsíc. To byste doma nezvládli.
klasická francouzská manikúra

·         Dejte nehtům tvář: tak tohle si opravdu žádá zkušenou manikérku, protože doma by se vám to jen těžko povedlo. Velkým hitem jsou takzvané picasso nails. Na nehty se teď kreslí obrázky obličejů, které jsou inspirované slavnými díly legendárního malíře Pabla Picassa. No a takové nehty zaručeně přitáhnou pozornost každého. Vyzkoušejte je.