Menu Zavřeno

Tropický ráj i v zimě

Léto nám dalo definitivní sbohem a podzim nám jasně ukazuje, kdo je tady nyní pánem. Občas nás sice příroda obdaří příjemným babím létem, ale většinu dní nás to láká zachumlat se do chlupaté deky a s horkým čajem a oblíbenou knížkou pozorovat teplé plamínky praskajícího krbu. Spousta z nás si prohlíží fotky z letošní dovolené a připomíná si tak letní noci.

klouzačky do bazénu

Ale ne vždy se dovolená vydaří, nebo není možné si ji v oblíbeném letním období dopřát. Není nutno kvůli tomu házet flintu do žita, stále jsou možnosti, jak odpočinek a dovolenkové drinky u baru dohnat. Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří si mohou ve svém zaměstnání požádat o nějaký ten týden zaslouženého volna a nebrzdí vás ani finanční rozpočet, je ideální vyrazit do jedné z mnoha exotických destinací, které vás i v tuto dobu přivítají horkým počasím.

Občas se ale může stát, že na takovouto dovolenou prostě nemáte čas, ale i tak byste si rádi užili trošku toho odpočinku a vaše děti by se rády vyřádili u hotelového bazénu. Určitě můžete vyrazit do některého z našich aquaparků, které nabízí spoustu vodních atrakcí v několika bazénových halách. Ale pokud chcete o trošku více, dojeďte si do zábavního centra Tropical Island, který se nachází nedaleko německého Berlína. Tropický svět uzavřený ve velké kopuli. Cesta z Čech vás povede po německé dálnici a od hranic tam dorazíte za necelé tři hodinky. A co vás zde čeká? Co si jen budete přát. Své si najdou jak rodiny s dětmi, mladé páry, tak i starší generace.
pláž, moře, drink
Pokud pojedete s dětmi, tak určitě uvítáte bazény, tobogány, klouzačky, písečnou pláž, dětské centrum, virtuální hry či procházku deštným pralesem. Vezmete-li s sebou babičku s dědečkem, tak ti budou s radostí relaxovat ve wellness centru, které je součástí saunového světa. Večer se pak může celá rodina sejít u večeře v jedné z mnoha restaurací. A pokud jste si nestihli všeho dosyta užít, nabízí se vám několik možností ubytování přímo v areálu, od nejlevnějšího přespání ve stanovém městečku po ubytování v úžasných bungalovech přímo nad vodopádem. Noční bazény určitě stojí za to vidět, jsou krásně nasvícené a vířivky přímo lákají k odpočinku. Rozhodně se nemusíte bát nočního hluku. Večerní atrakce se na noc vypínají a ráno tedy můžete vyrazit na snídani sladce vyspinkáni. Pokud se rozhodnete strávit pár dní v tomto uměle vytvořeném ráji, rozhodně se vrátíte do sychravého podzimu plni nové energie.